Mistrzostwa LSO 2018

W sobotę 1 grudnia 2018 roku odbyły się Finały XVI Mistrzostw Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej Liturgicznej Służby Ołtarza o Puchar ks. bpa Mariana Rojka w Halowej Piłce Nożnej. Nasi ministranci w najmłodszej kategorii„Ministrant” po raz kolejny nie mieli sobie równych i obronili tytuł Mistrzów Diecezji w tejże kategorii. Bez problemów wygrali wszystkie 4 mecze nie tracąc ani jednej bramki i pokonując ministrantów z parafii Lipsko koło Zamościa,Miączyna, Suśca i Szczebrzeszyna. Dodatkowo nasi ministranci zdobyli nagrody indywidualne. Norbert Sopel został wybrany na najlepszego piłkarza, a Alan Romaniszyn został Królem Strzelców. Zdobywając mistrzostwo nasi ministranci będą reprezentować diecezję na Mistrzostwach Polski, które odbędą się 1-2 maja 2019roku w Płocku. Jesteśmy dumni i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Przeczytaj także...