Intencje mszalne 23-29.08.2021r.

Intencje Mszalne

23 – 29.08 2021

 

 

Poniedziałek

6.30 +  Michał Hanczakowski (gregorianka 22)  
6.30 O szczęśliwą operację i zdrowie dla Bronisława  
7.00 +  Władysław Jabłoński (gregorianka 22)  
7.00 + Jarosław Fajkis – od rodziców z racji urodzin    
18.00 + ks. Leon Rogalski –(gregorianka 23)  
18.00 + Karolina, Antoni, Maria, Karol, Stanisław ++Czurów     
18.30 + Stanisław Horodko – od żony    
18.30 +Maria Bąk – od Krzysztofa Tomaszek z Rodz.   z Kosiny  

 

 

Wtorek                              

6.30  + Michał Hanczakowski (gregorianka 23)  
7.00 + Janina i Stanisław Zabielscy – od wnuka z Rodz.     
7.00 + Władysław Jabłoński (gregorianka 23)  
18.00 + ks. Leon Rogalski –(gregorianka 24)  
18.00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Bartłomieja z okazji imienin  
18.30 + Maria Bąk – od Alicji Szczeciny z Bielska Białej     

 

 

Środa

6.30 + Michał Hanczakowski (gregorianka 24)  
7.00 + Aniela Lorenc – od koleżanek synowej Stanisławy z KGW z Futor     
7.00 + Władysław Jabłoński (gregorianka 24)  
18.00 + ks. Leon Rogalski –(gregorianka 25)  
18.00 +Maria Bąk – od córki Anny z mężem    
18.30 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Zuzanny z okazji przyjęcia chrztu  

 

 

Czwartek

6.30 + Michał Hanczakowski (gregorianka 25)  
6.30 O zdrowie, Boże błog. opiekę MB potrz. łaski dla synów – od mamy  
7.00 + Władysław Jabłoński (gregorianka 25)  
7.00 + Karol Mazur (18r.), Jadwiga, Eugeniusz      
18.00 + ks. Leon Rogalski –(gregorianka 26)  
18.00 Dziękczynna z okazji roczku Fabianka  
18.30 + Maria Bąk – od córki Agnieszki z mężem     

 

 

Piątek

6.30 + Michał Hanczakowski (gregorianka 26)  
7.00 + Róża i Mikołaj Sajkiewicz     
7.00 +Władysław Jabłoński (gregorianka 26)  
16.00 Ślub Borysowicz –Szczerbiwiek  
18.00 + ks. Leon Rogalski –(gregorianka 27)  
18.00 +Władysław Kasprzyk, Eugeniusz, Weronika, Tadeusz ++Kasprzyk    
18.30 +Maria Bąk – od sąsiadki Danuty i córki Anny  z Rodz.  
18.30 + Stanisław Horodko – od Jolanty i Markusa Rogo i Dawida Horodko  

 

 

 

Sobota

     6.30 +  Michał Hanczakowski (gregorianka 27)  
6.30 + Mariusz Jędruchów – od Stanisławy Joroż    
7.00 + Władysław Jabłoński (gregorianka 27)  
7.00 + Maria i Mikołaj Szymoniak    
15.00 Ślub Magdalena – Fabien     
18.00 + Stanisław Naróg – od Leokadii Rewers  
18.00 + ks. Leon Rogalski –(gregorianka 28)  
18.00 + Henryk Niedomysł (2r.) – od Rodz.  
18.45  Wyjazdy:              B-           S.W.-  

 

 

 

Niedziela

7.00 + Katarzyna, Eugeniusz, Stanisław Jakubiec  
7.00 + Michał Hanczakowski (gregorianka 28)  
9.00 + ks. Leon Rogalski –(gregorianka 29)  
9.00 + Władysław Jabłoński (gregorianka 28)  
11.00 + Zygmunt Sopel, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące    
11.00 O Boże błog. dla członkiń Koła Różańcowego p.w. św. Anny     
11.00 Chrzest: Zuzanna Maliszewska  
13.00 Dożynki Powiatowe  
15.00 Odpust na Miłkowie  
17.00 + Władysław, Natalia, Marian Hamułka  
17.00 +  Stanisław Naróg –  od Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Św. Józefa Oleszyce  
Wyjazdy   Fut.II , Zab. , Zal.–   

 

Przeczytaj także...