Ogłoszenia parafialne 5 Ndz. zw. 07.02.2021r.

INF.  DUSZP.  –  V  NIEDZIELA  ZWYKŁA   –  7. II.  2021 

 

1.Dzisiaj Pierwsza Niedziela miesiąca – adoracyjna. Zmiana Tajemnic Różańcowych.

  1. We środę wspomnienie św. Scholastyki.
  2. W czwartek 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych i Służbie Zdrowia oraz o tych, którzy pielęgnują chorych.
  3. Księża naszej parafii serdecznie dziękują za zaproszenie na wspólną modlitwę kolędową i poświęcenie waszych domostw. Modlimy się i błogosławimy wszystkim mieszkańcom naszej parafialnej Rodziny.
  4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii: Kolęda z Zagród 800; z Sapiehy bl. 5 – 220 zł., Kopernika 300 zł oraz indywidualne od Rodzin – anonimowa 200;        Rodzina  Czerniaków z Os. Pod Kaszt. 150; bezimienna z Os. Pod Kaszt. – 300; Skalscy z Zielonej 200; Krystyna i Lesław z Wiejskiej 200; Teresa i Jan Pracało 200; bezimienna z 3 Maja 200 zł.
  5. W naszej „Niedzieli” przeczytać warto i przekazać ją sąsiadom: Między rozpaczą a nadzieją; Ludzie są po to, by ich kochać; Wiarę należy traktować poważnie; Wyrok Trybunału ocali życie tysiącom dzieci; Unia pozwana do Trybunału Sprawiedliwości UE, Zwykli ludzie, niezwykła historia; Jak O. Pio przeżył epidemię?; Dlaczego młodzi są agresywni ? Póki bije jego serce, trzeba walczyć i wiele innych informacji.

7. Polecajmy naszych bliskich zmarłych – a wśród nich wielkiego sportowca, człowieka wiary śp. Ryszarda Szurkowskiego – Dobry Jezu a nasz Panie…

Przeczytaj także...