Ogłoszenia – 3. XII 2023 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
I Niedziela Adwentu – 3. 12. 2023 r.

I Dzisiaj
I niedziela Adwentu jest to czas radosnego oczekiwania i przygotowania na Święta Narodzenia Pańskiego.
Dzisaj na Mszy św. o g. 11.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny oraz tajemiczki rózańcowe i dzsiątki różańca dla dzieci i młodzieży, którzy właczyli sie do modlitwy w dziecieco-młodzieżowych kółkach rózańcowych. W Kołach Żywego Różańca zmiana tajemnic różańca.
Dzisiaj od godz. 14.00 do 16.00 modlitwa różańcowa za Ojczyznę i pokój na Ukrainie.
Dzisiaj po Mszy św. o g. 17.00 Koncert pieśni religinych wraz z montażem słowno-muzycznym naszego parafialnego zespołu KIM.

II W tym tygodniu:
Roraty od poniedziałku do piątku o g. 17.00. Zabierzmy ze sobą lampiony, dla dzieci i młodzieży konkurs z naklejkami. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
W czwartek przypada I czwartek miesąca po Mszy św. wieczornej adoracja do g. 21.00 zakończona apelem.
W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze św. o g. 7.00, 11.00, 17.00. Po Mszy św o g.11.00 ”Godzina Łaski”. W tym dniu podczas każdej Mszy św. możliwośc podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje mozna pobrać ze stolika. O g.16.00 zbiórka ministrantów.
W piątek zapraszamy na kolejne nabożeństwo Uwielbienia Najdroższej Krwi i Ciała Pańskiego z modlitwami o uzdrowienie, uwolnienie i pokój na świecie . Modlitwy rozpoczniemy o g. 16.20 rózańcem spiewanym, 17.00 Msza św zbiorowa a po niej nabozeństwo uwielbienia. Intencje możemy składać do skrzynki w przejsciu do nawy bocznej.
W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku od 16.00 -16.30, w sobotę od 7.30 do 8.00.
W tym tygodniu będą roznoszone opłatki do naszych domów. Ofiary z opłatków przeznaczone sa na potrzeby parafii.
III W przyszłą niedzielę:
Za tydzień na Mszy o godz. 11.00 poświęcimy medaliki dla dzieci I Komunijnych a po Mszy spotkanie formacyjne. Na Msze św. o g. 17.00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania.
Za tydzień taca na inwestycje parafialne i puszka na ”Fundusz pomocy Kościołowi na Wschodzie”

IV Inne:
We wtorek 12 grudnia w Zespole Szkół CKR w Oleszycach w godzinach od 9.00-12.00 zbiórka krwi, którą organizuje Szkolne Koło Caritas oraz Parafia NNMP w Oleszycach – ”Kazda Kropla Krwi Jest Na Wagę Złota”.
Są do nabycia świece na stół wigilijny w cenie 10 zł. Jest to pomoc Caritas dla najbardziej potrzebujących.
Zmarł ś.p. Karol Wójcik, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o g. 15.00, w sobotę w Cewkowie odbył się pogrzeb ś.p. ks. Stanisława Zarosy, zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bozemu. Dobry Jezu.

Przeczytaj także...