Ogłoszenia – 2. 10. 2022 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXVII Niedziela zwykła – 02 października 2022 r.

 1. Dzisiaj
 • Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 • Dzisiaj puszka na Caritas.
 • Dzisiaj na Mszę św. o g. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci z klasy III wraz rodzicami, otrzymają one różańce z racji przygotowania do I Komunii św.zapraszamy również dzieci z klasy IV wraz z rodzicami. Po Mszy św. zostaną omówione sprawy z Rocz. I Komunii Świętej.
 • Zapraszamy do modlitwy różańcowej za Ojczyznę i o pokój na Ukrainie – dzisiaj od godz. 14.00 do 16.00
 1. W tym tygodniu:

We wtorek św. Franciszka, w środę św. Faustyny w piątek NMP Różańcowej

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca – adoracja po Mszy św. wieczornej do 21.00 zakończona Apelem. W I piątek Msze św. w kościele parafialnym: 6.30, 7.00, 17.00, pół godziny przed Msza św. spowiedź. W kaplicach: spowiedź i komunia św. o 14.45 w Borchowie i Suchej Woli, Spowiedź i Msza św. o 15.15 w Futorach i Zalesiu

Chorych I piątkowych odwiedzimy w sobotę od g. 8.30 z racji piątkowych uroczystości 50-lecia Zespołu Szkół w Oleszycach. Msza św. o g. 9.30. Szczegóły na plakatach.  

III. W przyszłą niedzielę

Za tydzień o g. 11.00 Msza św. w intencji ks. proboszcza Artura z racji imienin.

Za tydzień na g.11.00 zapraszamy dzieci I komunijne i rodziców, po Mszy św. spotkanie formacyjne.

Za tydzień ofiary na potrzeby parafii.

 1. Pozostałe ogłoszenia:
 • Bóg zapłać za ofiary na parafię
 • Zapraszamy na codzienną modlitwę różańcową, o 17.00 Eucharystia i nabożeństwo różańcowe.
 • Konkurs różańcowy dla dzieci, za obecność na różańcu dzieci zbierają naklejki. Na koniec miesiąca będą nagrody. Zachęcamy dzieci i młodzież w sposób szczególny do uczestnictwa w modlitwie.
 • Jest nowy numer Gościa Oleszyckiego a w nim możemy przeczytać: Październik miesiąc modlitwy różańcowej, O XX rocznicy koronacji Cudownego Obrazu MB w Nabrożu, O Św. siostrze Faustynie, Postawy w czasie Mszy św., Uroczystości Patriotyczne ku czci Józefa Kustonia i poległych w obronie ojczyzny, Słowo Boże do rozważania, a w galerii zdjęcia z Sanktuarium z Nabroża oraz z uroczystości patriotycznych na Horaju i odsłonięcie i poświęcenie pomnika ofiar II wojny światowej.

 

Przeczytaj także...