Informacje Parafialne 13 Niedziela zwykła 27.06.2021r.

INF.  DUSZP.  –  13  NIEDZIELA ZW. W  r.  –  27. 06. 2021

1.Dzisiaj Młodzieżowy Teatr „Arka Lwowska”  zaprasza do naszego MGOK na spektakl o Karolu Wojtyle na godz. 16,00 – w ramach DNI  OLESZYC.

  1. We wtorek 29 czerwca uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. „Świętopietrze”. Msze św. w k-le par. będą: o 7,00; suma o 11,00 i wieczorna o 18,00.
  2. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W I Piątek nie będzie odwiedzin naszych chorych w domach na czas wakacji i urlopów, będzie zaś w I Piątek – Spowiedź i Komunia św.:  Borchów  i Zabiała – 15,30 Spow. i Kom. św.  Fut. II i Zalesie – 15,45  Spow. i Msza św.  oraz  S. Wola 16,45 –  Spow. i Kom. św.           Adoracja w I Czwartek bez zmian do 21,00.
  3. Pierwszego i drugiego lipca uroczystości odpustowe w Sanktuarium MB w Krasnobrodzie. Program na plakatach.
  4. Za tydzień I Niedziela miesiąca lipca – adoracyjna. Będzie to też 23 rocznica święceń biskupich Bpa Mariusza Leszczyńskiego. Polecać go będziemy w naszych modlitwach.
  5. W sobotę 3 lipca o godz. 7,45 w Przemyślu w k-le OO. Franciszkanów Męski Różaniec – pod przewodnictwem Ks. Bpa Stanisława Jamrozka. Program na plakacie w naszej par. gablocie.
  6. Na czas wakacji w lipcu i sierpniu na parafii pozostanie 2 księży – stąd też zmiana porządku Mszy św. niedzielnych – parafian z Futor I zapraszamy w niedzielę do Futor II – na godz. 8,30 – w Zabiałej o 9,45 i w Zalesiu o 11,00. Msza św. niedzielna w Borchowie i Suchej Woli w sobotę o 18,45.
  7. W naszej „Niedzieli” warto przeczytać: W Niemczech prawa piskląt – zakaz aborcji; Papież Benedykt – skromny pracownik Winnicy Pańskiej; Psychoterapia zamiast spowiedzi?; Jak powrócić do Serca Jezusa?; Chrześcijaństwo w świeckim państwie; Orędownik na trudne czasy – św. Antoni; Czy aborcja jest prawem człowieka; Jak Fredro uratował Polskę od melancholii i wiele innych ciekawych informacji.
  8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Julian Zając z Zielonej – polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie ……

Przeczytaj także...