Informacje duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna

INF.  DUSZP.  –  VI  NIEDZIELA   WIELKANOCY  –  9. 05. 2021 

 

1.Dzisiajw naszej parafii serdecznie witamy diakona Łukasza Łukasiewicza, który będzie zbierał ofiary na tacę przeznaczone na nasze Wyższa Seminarium Duchowne.

  1. Również dzisiaj Diecezjalna Pielgrzymka Rolników do Lipska k. Zamościa.
  2. W poniedziałek rozpoczniemy doroczne Dni Modlitw o urodzaje.
  3. W czwartek 13 maja wspomnienie NMP z Fatimy. Zapraszamy na wieczorne nabożeństwo połączone z majówką. Jest to również 40 rocznica zamachu na Jana Pawła II na placu św. Piotra.
  4. W piątek św. Macieja Apostoła. Rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. Najbliższa niedziela będzie uroczystością Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Nasze ofiary na tacę przeznaczone będą na inwestycje.
  6. Nie zapominamy o Nabożeństwach majowych i Mszy św. wieczornej.
  7. Bóg zapłać za ofiary indywidualne od Rodzin: bezimienna z Futor 500; Helena i Ferdynand z Wiejskiej 200; Dziękczynna za otrzymane łaski 100 zł.
  8. W naszej „Niedzieli” przeczytać warto: Trzeba być znakiem sprzeciwu – ABP Marek Jędraszewski; Litania nie tylko na maj; To nabożeństwo zmieni świat – Fatimskie; Uratował życie Papieża; Pycha, która zrodziła zbrodnię; Młodych traktujemy poważnie; Jutro będę inny – zmiany cywilizacyjne i wiele innych ciekawych informacji.
  9. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Proboszcza z parafii Niemstów – Ks. Andrzeja Wysokińskiego – polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu …

Przeczytaj także...