Informacje duszpasterskie Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

UROCZYSTOŚĆ    ZMARTWYCHWSTANIA    PAŃSKIEGO

  1. 04. 2021
  2. Przypominamy, iż od dzisiaj do końca kwietnia we wszystkie niedziele będzie dodatkowa Msza św. o godz. 15,00.
  3. Jutro drugi Dzień Świąt – Poniedziałek W-cny – porządek Mszy św. jak w niedzielę, również na wyjazdach. Dodatkowa Msza św. o 15,00. Złożone jutro ofiary są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Św. Jana Pawła II.
  4. Otrzymaliśmy darmowe maseczki, będą wyłożone w przedsionku naszego kościoła, można je zabierać ze sobą i je nosić ! W jednej paczce jest 50 sztuk i stąd 1 paczka na całą rodzinę, dla bliźnich też trzeba zostawić.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego – rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. złożymy ofiary do puszek na „Fundusz Caritas”. W Wielki Piątek rozpoczęliśmy Nowennę do Miłosierdzia Bożergo.
  6. Cała Wspólnota Parafialna dziękuje za otrzymane życzenia świąteczne od: Parlamentarzystów – Sławomira Zawiślaka; Teresy Pamuła i senatora Jerzego Chróścikowskiego; Starosty Lubaczowskiego i Przewodniczącej Rady Powiatu; naszego Burmistrza Andrzeja z Przewodniczącym Rady Wiesławem; Burmistrz Szczebrzeszyna; z Zespołu Szkół z Dyrektor Marią i Gronem Pedagog.; Szkoły Podst. im. Jana Pawła II, Szkoły Podst. w Zalesiu; Nadleśnictwa Oleszyce z Nadleśniczym Stanisławem; Siostry Prowincjalnej Marii Amadeus z Przemyśla; Zarząd Koła i Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego w Oleszycach i ZAZ w Starych Oleszycach.
  7. W naszej „Niedzieli” Co się stało w chwili śmierci Chrystusa?; Nasze zmartwychwstanie; Jan Paweł II – Dekalog dla Polaków; Stracone pokolenie?; Krzysztof Krawczyk – Życia mała garść; Wokalista włoski Andrea Bocelli – lekarstwo na duszę; Alleluja po staropolsku i wiele innych informacji.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Józef Milo z Futor  i  Edward  Mrózek z Suchej Woli. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie ……

Przeczytaj także...