Informacje duszpasterskie Niedziela Bożego Miłosierdzia

INF.  DUSZP.  –  NIEDZIELA  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO  –

  1. 04. 2021

 

1.Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. W całej Polsce po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na „Fundusz Caritas”.

  1. Wczoraj dokonaliśmy poświęcenia „Nowego Komunalnego Cmentarza” , gdzie będzie już można chować ciała zmarłych. Na ręce pana Burmistrza i nowego Kierownika Gospodarki Komunalnej – pana Łukasza Pracały, składamy serdeczne podziękowania.
  2. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna, która ma nam głębiej uświadomić czy dla nas jest Pismo Święte.
  3. Również w przyszłą niedzielę złożymy ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii.
  4. W tygodniku „Niedziela” warto przeczytać: Koło ratunkowe nie tylko dla wierzących; Ludzie Bożego Miłosierdzia; Maryjna pobożność a Eucharystia; Niedokończona żałoba; Anioł z Katynia; Zdrada nie wzięła się znikąd i wiele innych informacji.
  5. Diakonia Życia Diecezji Zam.-Lub. kieruje serdeczne podziękowania dla naszej parafii za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki dla chorego Antosia. Młodzież uzbierała 3.142 zł i 81 gr. Bóg zapłać!
  6. Za tydzień będzie spotkanie: po sumie kandydatów do S. Bierzm. Wraz z Rodzicami. Po mszy św. o godz. 15,00 dzieci I Komunijnych z Rodzicami.
  7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Leszek Łański z Os. Sapiehy – polecajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie ……

Przeczytaj także...