Informacje duszpasterskie III Ndz Wielkanocnej

INF.  DUSZP.  –  III  NIEDZIELA  WIELKANOCY  –  18. 04. 2021

1.Przypominamy, iż w dzisiejszą niedzielę po sumie spotkanie kandydatów do                  S. Bierzmowania wraz z ich Rodzicami, zaś po Mszy św. o 15,00 ok. 16,00   spotkanie dzieci I Komunijnych też z Rodzicami.

1. Złożone dzisiaj ofiary na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne naszej parafii.
  2. Dzisiejsza Niedziela jest Niedzielą Biblijną – od jutra przez cały tydzień przed Mszą św. wieczorną ok. 10 minut – będziemy czytać Słowo Boże z Księgi Mądrości Syracha, ochotnicy, którzy pragnęliby czytać, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  3. W piątek 23 kwietnia będziemy obchodzić uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy gorące życzenia z pamięcią modlitewną.
  4. W przyszłą niedzielę światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynająca Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  5. W naszej „Niedzieli” przeczytać warto: Dowód na istnienie Boga, Kościół to nie fabryka świętych; Sąd Boży – przeraża czy daje nadzieję?; Jak nie stać się łupem diabła… Święty Józef, Boży pedagog; Pokolenie nieczytających; Wyruszył parostatkiem w wieczny rejs – Krzysztof Krawczyk i wiele innych informacji.
  6. Już dzisiaj pragniemy poinformować drogich parafian, że I Komunia św. będzie 23 maja o godz. 9,00 – rocznica I Komunii św. 30 maja również o 9,00 – zaś S. Bierzmowania udzieli J.E. Ks. Bp Mariusz Leszczyński we czwartek 17 czerwca o godz. 17,00 w święto św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  7. Polećmy Bożemu Miłosierdziu dusze śp. Leszka Łańskiego i Teresy Stopyra – Dobry Jezu a nasz Panie – daj im wieczne spoczywanie!