Informacje Duszpasterskie 3 Ndz. zw. 24.01.2021

INF.  DUSZP.  –  III  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  24. 01. 2021 

 

1.Dzisiaj przypada Niedziela Słowa Bożego. Jutro kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Prośmy szczególnie dzisiaj aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”.

  1. Jutro święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i pierwsza rocznica śmierci naszego sp. Ks. proboszcza Adolfa Maciąga.
  2. W czwartek św. Tomasza z Akwinu. Wszystkim solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia i obiecujemy pamięć w modlitwach.
  3. Serdeczne Bóg zapłać za „Kolędę” na potrzeby parafii: z Sapiehy bl. 1 – 240; z Zielonej 1c – 300; z 3 Maja 595; ze Starych Oleszyc (cała Wiejska) – 2. 110; z Nasiennej 290; z Mokrej 360; z Os. Św. Jana, Słonecznej i Różanej 880; Kolejowej, Orzeszkowej i Konopnickiej 1.320 zł., oraz ofiary indywidualne od Rodzin: z Mokrej 200; z Futor 500 zł.
  4. W naszej „Niedzieli” przeczytać warto: Co Judaizm, Islam i Chrześcijaństwo mówią o aborcji, eutanazji, karze śmierci, antykoncepcji i rozwodach?; W obronie prawdziwej wiary; Ignorujesz Biblię – lekceważysz Chrystusa; Sposób na wirusa – jak to ze szczepionką było; Czy media zawładnęły światem – Abp Depo i inne godne uwagi.
  5. Duszpasterze naszej parafii pragną odwiedzić Rodziny, wspólnie pomodlić się i poświęcić mieszkanie, dlatego też do soboty 30 stycznia prosimy o zgłoszenie Rodziny, podając adres, telefon aby ustalić godzinę odwiedzin, są przygotowane listy, można zgłosić w zakrystii po Mszy św. lub w kancelarii. Za tydzień w niedzielę zostanie podany harmonogram odwiedzin.
  6. W przyszłą niedzielę 31 stycznia odbędą się spotkania formacyjne: dla bierzmowanych po sumie, dla I komunijnych z Rodzicami po Mszy św. wieczornej.
  7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Tadeusz Ważny z Borchowa i Ewelina Hypiak też z Borchowa – polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu – Dobry Jezu a nasz Panie …

Przeczytaj także...