Informacje duszpasterskie 2 Niedziela Adwentu

INF.  DUSZP.  –  II  NIEDZIELA   ADWENTU  –  6. XII.  2020

1.Dziś puszka na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”

1. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w k-le par. będą: o 7,00; uroczysta suma o 11,00 i wieczorna o 17,00. Na wieczornej Mszy św. będzie poświęcenie medalików i rozdanie dzieciom Pierwszokomunijnym. Po sumie będzie wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 13,00 – „Godzina Łaski”. Na stoliku będą do pobrania Karty Duchowej Adopcji Dzieci poczętych. Wypełnione złożymy w najbliższą niedzielę 13 grudnia. Na wyjazdach będzie Msza św. w Fut. II i Zalesiu o 15,00 oraz Odpustowa w Borchowie o godz. 17,00.
  2. We wtorek 1 grudnia odszedł do wieczności śp. Ks. Kan. Michał Sudoł – nasz Rodak z Zalesia. Zmarł w Domu Księży Emerytów w Częstochowie. Przeżył 93 lata – w kapłaństwie 66 lat. Był m.in. 28 lat proboszczem parafii św. Józefa w Wieluniu i tam też wczoraj – 5 grudnia zostało złożone Jego Ciało. Msza św. za spokój jego duszy będzie odprawiona w Zalesiu 3 stycznia w niedzielę i również 3 stycznia w Oleszycach o godz. 7,00 –  gdzie 66 lat temu odprawił Mszę św. Prymicyjną.