Informacje duszpasterskie 2 Ndz Wielkiego Postu 28.02.2021

INF.  DUSZP.  –  II  NIEDZIELA  W. P.  –  28. 02. 2021

1.Dzisiaj II Niedziela  W. Postu – nasze ofiary przeznaczamy na WSD. Zaś po każdej Mszy św. składamy do puszek ofiary na „Krajowy Fundusz Misyjny”.                         Serdeczne Bóg zapłać za ofiary inwestycyjne, taca wyniosła 3. 210 zł.; dziękujemy też za ofiary indywidualne od Rodzin od 7 lutego: Kolęda z Podwalnej 770 zł.; bezimienna z Kustronia 150; anonimowa z Uszkowiec 200; anonimowa 200; anonimowa 200 i anonimowa 200 zł.

1. Zapraszamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej każdego piątku o 9,00; 15,15 i 17,30 oraz w Gorzkich Żalach każdej niedzieli o 16,30 – podczas których składamy ofiary na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.
  2. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca marca. Adoracja po Mszy św. wieczornej do 21,00 w I Czwartek. W I Piątek spowiedź św. rano i po południu od 16,30. Na wyjazdach: 14,45 – spowiedź św. i Komunia św. w Zabiałej; Fut. I; S. Woli i Borchowie. O 15,15 spowiedź św. i Msza św. w Fut. II i Zalesiu.  W I Piątek od godz. 9,00 udadzą się księża do naszych chorych w domach wg. ustalonego porządku, ks. proboszcz po Drodze Krzyżowej od godz. 10,00.
  3. Najbliższa niedziela będzie niedzielą adoracyjną, zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W tym tygodniu czcimy: w I Czwartek – św. Kazimierza królewicza, wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia z zapewnieniem pamięci modlitewnej.
  5. W naszej „Niedzieli” warto przeczytać: Jak chronić dziecko przed pedofilią; Obrońca prawowiernej nauki; On wciąż woła „pragnę” – Bóg kocha cię za nic…; Instrukcja na wielkopostną drogę; Duch Europy musi być chrześcijański; Kardynalski ingres do lwowskiej Katedry śp. Kard. Mariana Jaworskiego; Co czeka nas po śmierci?; Życie po covidzie; Jak się kłócić? I wiele innych dobrych informacji.