Informacje duszpasterskie 15.11.2020r.

1.Dzisiaj składamy ofiary na tacę inwestycyjną.

1. Jezusowi utajonemu w Hostii Białej składamy wdzięczność za przeżycie Oktawy Adoracji z Koronką do Jego nieskończonego Miłosierdzia. Modlitwa i Adoracja Najświętszego Sakramentu dają moc aby zwyciężać zło dobrem.
  2. We środę 18 listopada , Rocznica Poświęcenia Katedry w Zamościu.
  3. W najbliższą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Tę wielką Uroczystość poprzedzimy Nowenną, którą rozpoczniemy już w ten piątek – 20 listopada o godz. 17,00 połączoną z Mszą św. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, prosząc Chrystusa Króla o odnowę moralną i duchową Kościoła, wierzących, którzy ten Kościół stanowią wraz z duchowieństwem oraz całej naszej Ojczyzny.
  4. Za tydzień nasze ofiary na tacę złożymy na nasze Seminarium Duchowne w Lublinie.
  5. Są już do nabycia kalendarze ścienne i książkowe dla rolników oraz świece „Wigilijne Dzieło Pomocy”. Można je otrzymać w kancelarii par. lub w zakrystii.
  6. W naszej „Niedzieli” przeczytać warto: Co się stało z Polską?; Boję się kobiet, które chcą zabić własne dziecko; My budowaliśmy kościoły – oni je profanują; Ważenie wartości; Nie strajkuję – jestem za życiem; Młodzi na strajku; Modlitwa jest naszą bronią; Życie po śmierci dla sceptyków; Prawdziwi i fałszywi prorocy w Polsce.