Informacje duszpasterskie 14 Ndz zwykła 04.07.2021

INF.   DUSZP.  –  14  NIEDZIELA  ZW.   –  4. 07. 2021 

 

1.Dziś pierwsza  Niedziela miesiąca – adoracyjna, zmiana tajemnic różańcowych.

2.We wtorek 6 lipca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – patronalne święto Apostolstwa Chorych.

3.Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie wiary poprzez uczestnictwo we Mszy św. gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii. Od modlitwy i Mszy św., dyżurów ministranckich wakacji nie ma.

4.W przyszłą niedzielę ofiary na tacę inwestycyjną. Opłacamy zobowiązania finansowe parafii wobec urzędów i odkładamy na monitoring oraz Relikwiarz Najświętszej Krwi Jezusa z naszego Korporału.

5.Jutro ks. proboszcz przyjmie na naszej parafii Ks. Artura Schodzińskiego – proboszcza następcę po nim, życząc mu Szczęść  Boże i tyle radości, której doświadczył w tej Wspólnocie parafialnej ks. prob.. Józef.

  1. W naszej „Niedzieli” przeczytać warto: O powodach i skali zjawiska apostazji – Bóg nigdy nie zamyka drzwi, Apostazja to nie zawsze koniec; Przychodzi Kościół do młodych, Dzień poświęcony – Niedziela dla chrześcijanina; Cała prawda o Funduszu Kościelnym; Świętowanie ze św. Antonim – na Kierniczkach; Czy będzie nas więcej?; Gdy 13-latka się zakocha… i wiele innych ciekawych, krótkich informacji.
  2. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Mieczysław Dyś z Borchowa i Maria Bąk z Oleszyc – polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu ……

Przeczytaj także...