Informacje duszpasterskie 12 Niedziela zwykła 20.06.2021

INF.  DUSZP.  –  XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  20. 06. 2021

1.Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną, która wyniosła 3. 460 zł. Również dziękujemy za ofiary indywidualne – bezimienna z bl. Nadleśnictwa 100; bezimienna 200 zł.

1. We środę 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej.
  2. We czwartek 24 czerwca – uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Dzień Imienin Biskupa Seniora Jana Śrutwy, wielu kapłanów i solenizantów z parafii. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia z pamięcią w modlitwach.
  3. W piątek zakończenie Roku Szk. Msza św. dziękczynna będzie: w Futorach II o 8,00; w Zalesiu również o 8,00 – w Oleszycach od 8,00 możliwość św. Spowiedzi ; o godz. 8,30 Msza św. dziękczynna. Zapraszamy młodzież z naszego Zespołu Szkół Średnich, uczniów naszej Szkoły Podst. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców.
  4. W sobotę Dzień Kapłański u Pani Roztocza w Krasnobrodzie. Pod przewodnictwem Ks. Biskupa Mariana Rojka będzie Droga Krzyżowa, Msza św. Również Ks. Biskup Ordynariusz dokona zmian personalnych w naszej Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, powoła nowych proboszczów i duszpasterzy dla wiernego Ludu Bożego.
  5. Dzisiaj nasza Młodzież Oazowa będzie „ częstować” po każdej Mszy św. domowymi wypiekami ciast. Ofiary złożone przy tej okazji, młodzież przeznaczy na udział w wakacyjnych Rekolekcjach Oazowych.
  6. Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach serdecznie zapraszają na „WEEKEND KULTURY” w dniach od 24 do 27 czerwca. W programie: wernisaże, koncerty, kino plenerowe. Impreza będzie na naszym Stadionie i w MGOK. Młodzieżowy Zespół Arki Lwowskiej zaprasza w niedzielę 27 czerwca na godz. 16,00 do Sali MGOK w Oleszycach na spektakl – „Tutaj się wszystko zaczęło” o Karolu Wojtyle. Szczegółowy program na każdy dzień jest na plakatach, w naszej Gablocie parafialnej również.
  7. W naszej „Niedzieli” przeczytać warto: Wyrwani aborcji – każda aborcja ma twarz konkretnej osoby; Kościół wędrujący; Nie ma czym leczyć matek i dzieci; Zakonnica z Tik Toka; Gdzie ci mężczyźni?; 20 lat od historycznej pielgrzymki Jana Pawła II na Ukrainę; Odkryć na nowo św. Antoniego; Krasnobrodzkie pielgrzymowanie; Św. Józef z Lublina; Muzyka jak paciorki różańca; Czas polityki pro-life; Ojcem być i wiele innych.