WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE (24.05.2020)

 1.Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – „… idę przygotować wam miejsce, a gdy przygotuję wam miejsce, przyjdę i zabiorę wam tam gdzie Ja Jestem…”

2. We wtorek 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał do siebie. 

3. W najbliższą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tradycyjnie Zielone Święta, nie zapomnijmy o udekorowaniu naszych posesji. Kończy się okres Wielkanocny – pamiętajmy o dopełnieniu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. 

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary na dzisiejszą tacę inwestycyjną oraz za złożenie ofiar indywidualnych i wpłat na konto parafii z przeznaczeniem na odbudowę pomnika Jana Pawła II. 

5. W naszej „Niedzieli” warto przeczytać: Mama portret miłości; List Benedykta XVI na 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II; Matko Łaskawa Lwowska, wstawiaj się za nami; Niebo jest stale czynne; Kochanie, ja się tym zajmę – jak ojciec może wspierać matkę w macierzyństwie?; Jak chronić stawy? – i wiele innych ciekawych artykułów. 

6. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Franciszek Rogalski
z ul. Wiejskiej – Dobry Jezu a nasz Panie …

Przeczytaj także...